فراخوان


به اگاهی عموم شهرداران، روسا و اعضای شورا های اسلامی شهرها و مدیران محترم شهری می رساند:

چهارمین دوره جایزه جهانی خشت طلایی در تاریخ ۱۱ آبان سالجاری مصادف با ۲ نوامبر ۲۰۱۹ و گرامیداشت روز جهانی شهرها در پی برگزاری سه دوره اهدای جایزه در سال های ۱۳۹۳، ۱۳۹۴ و ۱۳۹۵ به همت مرکز ارتباطات و بین الملل شهرداری تهران و با مشارکت و همکاری نهادها و سازمان های علمی و اجرایی داخلی و بین المللی فعال در حوزه مدیریت شهری ، در تهران با شعار ایجادشهرهایی هوشمند، تاب آور و زیست پذیر برای همه برگزار خواهد شد.

این جایزه با هدف ارتقای کیفیت زندگی شهروندان، توسعه دامنه ارتباطات و تعاملات بین المللی، و بهبود توانمندی ها در زمینه گسترش زیرساخت های شهری و نیز معرفی و بهره برداری مطلوب از تجارب اجرای پروژه های برتر شهرهای کشورمان و دیگر شهرهای جهان، برگزار می شود و انتظار میرود منجر به تبادل موثر اطلاعات و دانش فنی و مشارکت در اجرای پروژه های مهم شهری گردد.

در این راستا از عموم شهرداران، روسا و اعضای شورا های اسلامی شهرها و مدیران محترم شهری دعوت می نماید پروژه های برتر حوزه مدیریت شهری را بر اساس معیار ها و شاخص های مشروحه در سایت جایزه و نیز در قالب فرم های فراخوان که از طریق سایت مورد نظر قابل دریافت می باشد را به دبیرخانه جایزه (مرکز ارتباطات و امور بین الملل شهرداری تهران) معرفی و ارسال نمایند.

جهت ثبت نام قطعی پروژه های مورد نظر برای این دوره از جایزه، لازم است فرم ثبت نام مربوط به معرفی و ثبت مشخصات پروژه ها در سایت جایزه به نشانی www.tehrangoldenadobe.com  تکمیل و مستندات لازم (عکس ، فیلم، نقشه ها و ... )  به آدرس ایمیل [email protected] و آدرس پستی دبیرخانه ارسال گردد.

خاطرنشان می سازد ضمن اهدای گواهینامه شرکت در جایزه به تمامی پروژه های ثبت و معرفی شده به دبیرخانه، به آن دسته از پروژه هایی که بر اساس نظرات هیات داوران موفق به راه یابی به مرحله نهایی جایزه شوند(حداکثر تا 21 پروژه)  لوح تقدیر و به پروژه های منتخب برتر(حداکثر تا 7 پروژه) در هر یک از محورهای فراخوان، لوح تقدیر و جوایز نفیسی اهدا خواهد شد.

در همين ارتباط آقای امیر تنها با شماره ثابت ۰۲۱۹۶۰۲۱۱۲۴ و شماره همراه ۰۹۱۲۲۳۹۱۸۵۹ ، آقای پیری ۰۹۱۲۷۳۳۳۰۳۷ و خانم زینب سادات نبوی با شماره ثابت ۰۲۱۹۶۰۲۱۰۴۸ و شماره همراه ۰۹۱۲۶۹۶۲۸۰۵ براي هر گونه هماهنگي و كسب اطلاعات بيشتر معرفي مي گردد.گشتاسب مظفری


معاون روابط و همکاری های بین الملل و دبیر کل جایزه